Nowy stadion Górnika
Budowa trzech nowych trybun na prawie 25 tys. osób rozpocznie się już 14 września, niecały tydzień po przekazaniu wykonawcy placu budowy. Na nowych sektorach widzowie zasiądą w połowie 2013 roku
Przedstawiciele magistratu są zadowoleni, że to właśnie Polimex Mostostal zbuduje im większość nowego stadionu. – Chyba nie ma obecnie lepszej firmy, która zajmuje się budową stadionów. Jestem spokojny, że w Zabrzu nie będzie żadnych opóźnień – twierdzi w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza
ale naiwni..
