kacpaw91 napisał(a):

|
- Aleksandar Vuković (mimo, że grał w klubach, w których nas się nie lubi to warto o nim pomyśleć)
|
O kur*a, to już przesada!
Niedość, że to mocno przeciętny gracz, słabszy piłkarsko i od Wilka, i od Sobola to jeszcze legionista.
Przytoczę pewną akcje, która miała miejsce po meczu Wisła - Korona
http://www.youtube.com/watch?v=ikZd6nP7eX0