Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10948
Stary 31.08.2011, 21:08
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
- Aleksandar Vuković (mimo, że grał w klubach, w których nas się nie lubi to warto o nim pomyśleć)
O kur*a, to już przesada!
Niedość, że to mocno przeciętny gracz, słabszy piłkarsko i od Wilka, i od Sobola to jeszcze legionista.
Przytoczę pewną akcje, która miała miejsce po meczu Wisła - Korona http://www.youtube.com/watch?v=ikZd6nP7eX0
Odpowiedz cytując