zizou napisał(a):

Trochę to kluczowe słowo - jeden dobry sezon w karierze, 4 lata temu. W trakcie tego okienka - jeśli wierzyć informacjom z sieci - drugi raz zmienia klub...
... ale dajmy mu szanse, może zostanie mega gwiazdą naszej ekstraklasy
|
Nie mozna dwa razy klubu zmienic...