dawidTS napisał(a):

Rozladował mi się akumulator(audi a3) i radio zażąda kodu,jest na to jakis patent?
Mialem gdzies ten kod zapisany ale go zgubiłem.
Radio to wygląda tak: http://obrazki.elektroda.net/60_1228991450.jpg
Wiecei gdzie jak moge zdobyc ten kod? ile to kosztuje?
|
Ja, jakieś 2 lata temu, potrzebowałem dorobić klucz do VW Golfa V z różnych przyczyn zamawiałem go u Król&Knapik w Rzeszowie i tam też znalazłem elektronika (nie w salonie VW), który zajmował się radiami, miałem zepsuty podajnik (nie oddawał płyt CD) i nie miałem właśnie kodu.To za przeprogramowanie radia czy tam wyciągnięcie z niego kodu gość wziął coś między 50 a 80 zł nie pamiętam dokładnie. Radio oczywiście fabryczne VW RCD 300. Myślę, że na giełdzie bez problemu znajdziesz kogoś a mimo,że to inne radia i samochody chociaż oba z grupy VAG to piszę to żebyś miał rozeznanie cenowe.
Pozdrawiam.