tomasz_19 napisał(a):

|
my mamy się wzmacniać, a nie osłabiać...
|
To była lista ciekawszych zawodników czy to z naszego kraju, czy z naszej ligi, którym kończą się kontrakty.
O Marciniaka pytałem, czy mógłby być wzmocnieniem bo wiem o nim niewiele. Młody lewy obrońca, do tego Polak, któremu się kończy kontrakt.
Z kolei Lukjanovs do szerokiej kadry by się mógł przydać. Tym bardziej, że nie możemy za zmienników płacić ogromnych pieniędzy bo nas na to nie stać.
Vuković, jeden z lepszych defensywnych pomocników w lidze, których możemy kupić. W dodatku doświadczony, bije dobrze rzuty wolne (co u nas jest problemem). Oczywiście można poszukać za granicą i to by było nawet najlepsze wyjście.
Kiedyś się mówiło o tym bramkarzu w kontekście Wisły i... Chelsea
http://www.transfermarkt.de/de/marti...ler_74960.html. Jemu też się kontrakt kończy, ktoś może śledził poczynania Żliny ostatnio?