Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7398
Stary 31.08.2011, 19:49
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
ja .......e, te trasfery robią wrażenie

i Fulham będzie mocniejsze, i Twente mimo odejścia Ruiza nie osłabnie
Raczej na odwrót.

Fulham nie będzie mocniejsze a i Twente osłabnie.
Odpowiedz cytując