Ventigo napisał(a):

|
Tak chcieli za niego 2 mln, nawet jak zeszli do 1,5 mln to nie ma szans żebyśmy tyle dali za piłkarza.
|
Zwłaszcza, że nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów.
Radzę się pozbyć wszelkich złudzeń również na przyszłość. Póki nie awansujemy do LM, nie damy za piłkarza więcej , niż 700 - 800 tys. euro.
Wszelkiego rodzaju doniesienia prasowe, że Wisła złożyła ofertę opiewającą na ponad milion euro, traktuję jako niesmaczny żart.