Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51330
Stary 31.08.2011, 19:26
Ventigo napisał(a):Wyświetl post
Tak chcieli za niego 2 mln, nawet jak zeszli do 1,5 mln to nie ma szans żebyśmy tyle dali za piłkarza.
Zwłaszcza, że nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów.
Radzę się pozbyć wszelkich złudzeń również na przyszłość. Póki nie awansujemy do LM, nie damy za piłkarza więcej , niż 700 - 800 tys. euro.
Wszelkiego rodzaju doniesienia prasowe, że Wisła złożyła ofertę opiewającą na ponad milion euro, traktuję jako niesmaczny żart.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując