ja mam AR 156 1.9 Jtd spalanie średnio 6-6,5 litra na sto. większych awari nie mialem. jedyne co wymieniałem z części nie eksploatacyjnych to elementy zawieszenia, przegub, łożysko i silniczek od wycieraczek który spalił się z mojej winy. samochodem jeżdze ok 15 miesięcy i przez ten czas zrobiłem około 22 tyś km. jak trafisz na zadbany egzemplarz to nie powinno być źle z awaryjnością, przy kupnie uważaj na dwu mas bo wymiana może być bardzo droga.
a tak w ogole to polecam :
www.forum.alfaholicy.org