Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
gaciu
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3510
31.08.2011, 18:54
Hans Christian Andersen - ten od baśni
Jestem pewny odpowiedzi więc zadaję:
Uploaded with
ImageShack.us
Co to za budynek i gdzie się znajduje?
gaciu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaciu
Znajdź inne posty napisane przez gaciu