Piotrek.krk napisał(a):

http://tsw.com.pl/news/Basalaj-W-zimie-transfery-1328 Wywiad z Basałajem:- Jako prezes zarządu nie przewiduję żadnej rewolucji, jeśli o to panu chodzi. Trener Maaskant nie musi się martwić o zachowanie posady, zaś dyrektor sportowy Stan Valckx może spokojnie przygotowywać kolejne transfery, bo zimą z pewnością Wisła znów dokona wzmocnień.
- Nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów, więc nie ma potrzeby dokonywania kolejnych transferów ze względów sportowych. A i ze względu na rachunek ekonomiczny nie mamy takich planów.
W jednej wypowiedzi mówi że zimą Wisła dokona transferów a później pisze ze nie ma potrzeby dokonywania transferów, nie wiem jak to rozumieć... czy chodzi o to, że nie ma potrzeby dokonywania transferów TERAZ ale będą one w ZIMIE ?
|
Po pierwsze czytaj dobrze zredagowane artykuły, bo to co zacytowałeś ociera się o bełkot. Tak chodzi o to że do zimy nie będzie wzmocnień.