Cytat:
|
Kto za tydzien bedzie najrowniej grajacym ?
|
Jak dla mnie, to od początku sezonu najrówniej gra ŁKS
Prawda jest taka, że póki co nie da się wskazać żadnego faworyta, ani też nie zanosi się na to, żeby ktokolwiek miał zrobić jakąkolwiek szczególną niespodziankę in plus.