Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16353
Stary 31.08.2011, 13:02
Cytat:
Kto za tydzien bedzie najrowniej grajacym ?
Jak dla mnie, to od początku sezonu najrówniej gra ŁKS

Prawda jest taka, że póki co nie da się wskazać żadnego faworyta, ani też nie zanosi się na to, żeby ktokolwiek miał zrobić jakąkolwiek szczególną niespodziankę in plus.
Legionista
Odpowiedz cytując