Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 31.08.2011, 12:49
Witam

odkurzyłem z nudów fife 11 i pomimo usilnych starań cos nie gra
przy instalacji gry wszystko ok , przy wlączaniu wymaga ode mnie patcha i przekierowuje na tą strone http://www.ea.com/uk/football/news/pc-patch-2 sciagam patcha ale przy instalacji staje na 13 % i za ch*j nie chce ruszyć dalej.

w dziedzinie komputerów jestem zielony calkiem wiec prosze o wyrozumiałość ;] i z góry dziekuje za wszelkie rady i próby pomocy

ps.zapomnialem dodać ze instalowalem i dziala ta gra bez problemu na Viscie.nie stawiala mi wtedy takich wymagań.coś sie zmienilo od tego czasu czy jak?mam oryginała...
Ostatnio edytowane przez gerardinho91 : 31.08.2011 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując