Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51317
Stary 31.08.2011, 12:48
irman napisał(a):Wyświetl post
Nie popadajcie w żenadę próbując usprawiedliwiać naszą kompromitację w Nikozji. Jak dla mnie ten mecz stoi w jednym rzędzie z Levadią, Karabachem czy Tbilisi. Fakt, że wtedy rywale byli znacznie słabsi, jednak żeby zagrać tak żałosny futbol z porównywalnym potencjalnie rywalem w meczu o tak dużą stawkę powoduje, że jest to nasza kolejna pucharowa wtopa.
Jasne, nie ma znaczenia czy gramy w fazie grupowej LE i tym samym do końca grudnia w pucharach, czy odpadamy w przedbiegach...Siła rywala też nie ma znaczenia...Nie ma to jak "złote myśli" na forum Wisły.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.08.2011 o godz. 12:54.
Odpowiedz cytując