Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51314
Stary 31.08.2011, 11:08
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Policz sobie ilu piłkarzy przyszło do Wisły w dwóch ostatnich okienkach, a ilu przyszło w tym samym czasie do Apoelu.
Jak sam napisałeś: Ktoś puścił plotkę (Weszło), inny nie sprawdził i powtarza - i zrobił się aksjomat
A czy dwa lata temu gdy Apoel po raz pierwszy awansował do LM też dwa lata grał w tym samym składzie? To oznaczałoby, że grają już w tym samym zestawieniu od 4 lat a to rzadki wyczyn we współczesnej piłce.

Nie popadajcie w żenadę próbując usprawiedliwiać naszą kompromitację w Nikozji. Jak dla mnie ten mecz stoi w jednym rzędzie z Levadią, Karabachem czy Tbilisi. Fakt, że wtedy rywale byli znacznie słabsi, jednak żeby zagrać tak żałosny futbol z porównywalnym potencjalnie rywalem w meczu o tak dużą stawkę powoduje, że jest to nasza kolejna pucharowa wtopa.
:/
Odpowiedz cytując