EvilMonkey napisał(a):

No to jeszcze niecałe 14 godzin
|
Nie był bym taki pewien tego , sprzedaż biletów przez internet miała być uruchomiona od meczu z jagiellonią czyli
2011-04-03 i nie ma do dziś ...
Miejmy nadzieje że z koszulkami dotrzymają daty .
