Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2694
Stary 31.08.2011, 11:01
EvilMonkey napisał(a):Wyświetl post
No to jeszcze niecałe 14 godzin
Nie był bym taki pewien tego , sprzedaż biletów przez internet miała być uruchomiona od meczu z jagiellonią czyli 2011-04-03 i nie ma do dziś ...
Miejmy nadzieje że z koszulkami dotrzymają daty .
Odpowiedz cytując