Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2495
Stary 31.08.2011, 10:54
Darii napisał(a):Wyświetl post
Witam. To mój debiutancki wpis na Waszym szacownym forum. Czytałem trochę o Waszym problemie z nową hala dla koszykarek Wisły. Chcę Wam zaprezentować nową halę sportową jaka powstaje w Koszalinie za cenę ok 38 mln złotych. Może na kolana nie rzuca ale myślę ,że jest warta zaprezentowania. Pojemność do 4000 osób.
Darii, na mnie ta hala robi wielkie wrażenie, oczywiście zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistości. W końcu koszalińskie drużyny będą mogły grać na porządnym obiekcie, a nie w komunistycznym kurniku.

btw - jesteś z Koszalina?
Odpowiedz cytując