Darii napisał(a):

|
Witam. To mój debiutancki wpis na Waszym szacownym forum. Czytałem trochę o Waszym problemie z nową hala dla koszykarek Wisły. Chcę Wam zaprezentować nową halę sportową jaka powstaje w Koszalinie za cenę ok 38 mln złotych. Może na kolana nie rzuca ale myślę ,że jest warta zaprezentowania. Pojemność do 4000 osób.
|
Darii, na mnie ta hala robi wielkie wrażenie, oczywiście zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistości. W końcu koszalińskie drużyny będą mogły grać na porządnym obiekcie, a nie w komunistycznym kurniku.
btw - jesteś z Koszalina?
