Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51313
Stary 31.08.2011, 10:25
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Zatem kolego smiej się do łez.Tylko z czego tu się smiać?APOEL zlał nam dupsko jak sie patrzy,a ty sie smiejesz.Gratuluje zatem dobrego humoru i nastroju,smiać się nad własnym grobem?Ciekawe zjawisko socjologiczne.
Podajesz daty,liczby,minuty,kto z kim,za ile i po co....Tylko własnie ...po co?Czysta demagogia.
Czyli jak grochem o ścianę...nic nie dociera. Oni nie mieli żadnych mega gwiazdorów tylko byli normalną zgrana ze sobą drużyną, a my mamy zlepek nie gorszych piłkarzy (w połowie co najmniej porównywalnych a paru dodatkowo może i lepszych), tyle że nie mamy drużyny...naprawdę jak grochem o ścianę.
Wystarczy porównać teoretyczny potencjał Górnika Zabrze i Amici Poznań z ostatniego ich meczu ...i co z niego by wynikało że ...Górnik miał samych Meliksonów ? Nie, po prostu Nawałka ich dobrze zmotywował i poukładał właściwie drużynę. Nasz potencjał jest dużo większy niż to co pokazała drużyna w meczu z Apoelem, ( do tego taktyka obronna zrobiła swoje) dlatego upieram się że nie żadna rewolucja i 10 nowych Meliksonów tylko 2 lub 3 max. klasowych piłkarzy podnoszących poziom każdej formacji i tyle, reszta to zgrywanie drużyny, bo na dziś to tylko popisy indywidualne właśnie Meliksona, Iliewa czy Małeckiego i paru innych.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.08.2011 o godz. 10:52.
Odpowiedz cytując