Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13476
Stary 31.08.2011, 10:16
Ponieważ zaczyna się kampania wyborcza, temat będzie dokładniej moderowany.

Już na wstępie trzy "żółtka" dla Panów, którzy mylą publiczny wątek z prywatnymi wiadomościami i wymieniają w temacie "uprzejmości", zaśmiecając go.

Panowie D, G i A - dajcie mi tylko pretekst, a nałożę porządnego bana. Tak do ciszy wyborczej

PS. Nikogo Wasze "objawy" nie interesują. Jak ktoś ma kłopoty, to niech odwiedzi psychologa. Forum nie służy do terapii.
Powód: już 3:)
Ostatnio edytowane przez flamengista : 31.08.2011 o godz. 10:19.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo