Ponieważ zaczyna się kampania wyborcza, temat będzie dokładniej moderowany.
Już na wstępie trzy "żółtka" dla Panów, którzy mylą publiczny wątek z prywatnymi wiadomościami i wymieniają w temacie "uprzejmości", zaśmiecając go.
Panowie D, G i A - dajcie mi tylko pretekst, a nałożę porządnego bana. Tak do ciszy wyborczej
PS. Nikogo Wasze "objawy" nie interesują. Jak ktoś ma kłopoty, to niech odwiedzi psychologa. Forum nie służy do terapii.