Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_Lechia
Member
Od: 02.2011
Skąd: Gdańsk(Stare Misto)
Offline
#
4640
31.08.2011, 10:07
Komisja Ligi dopiero dziś się zbiera i ma ukarać Śląsk za okrzyki na meczu z Widzewem..
Marcin_Lechia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin_Lechia
Znajdź inne posty napisane przez Marcin_Lechia