Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4638
Stary 31.08.2011, 10:01
Widzisz nawet nie wiem , czy jakaś kara była, ale chyba nie. Komisja Ligi wogółe sie zbierała w tym sezonie? Musze to sprawdzic, ale oni nie zapomną sobie pieniążków przywłaszczyć...
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 31.08.2011 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując