Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51309
Stary 31.08.2011, 09:17
skeba napisał(a):Wyświetl post
Menager Maora kiedyś powiedział, że spalił się w Izraelu, bo uznali go za gwiazdę i nie miał motywacji do dalszych treningów. Coś w tym musi być...

żeby u nas nie było podobnie.
Idz kur na trening i zobacz jak trenuje Melikson.

Maor zawiesił sobie wysoko poprzeczkę i nie będzie tak że Maor będzie zawsze wygrywał sam mecze. U nas doszło do tego że cała drużyna patrzy na to co zrobi Melikson.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.08.2011 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując