Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51308
Stary 31.08.2011, 09:16
skeba napisał(a):Wyświetl post
Menager Maora kiedyś powiedział, że spalił się w Izraelu, bo uznali go za gwiazdę i nie miał motywacji do dalszych treningów. Coś w tym musi być...

żeby u nas nie było podobnie.
Oho zaczęło się. Wczoraj był Bogiem a dzisiaj jest wypalonym gwiazdorem

A dopuszczasz do siebie taką myśl że Maor to też człowiek który moze mieć wahania formy jak wszyscy piłkarze na świecie poczynając od C KLASY na Messim kończąc?
Odpowiedz cytując