Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51302
Stary 31.08.2011, 07:55
ale co takiego ostatnimi czasy pokazuje Melikson, co by go promowało do gry na zachodzie? czy w meczu z Apoelem zdziałał coś sam w pojedynkę jak w meczach polskiej słabej ligi? odpowiedź prosta nie... podejrzewam że na pewno był obserwowany w tym meczu przez skautów, pod kątem gry z bardziej wymagającym przeciwnikiem... i co by tu mówić, zawiódł... w obydwu meczach... na zachodzie nie ma łatwych meczów, ba takie z Apoelem są praktycznie na porządku dziennym w takiej Hiszpanii czy Niemczech... No chyba, że Maor pokaże coś magicznego w LE? Nie spodziewałbym się w najbliższym czasie transferu Izraelczyka... bo nikt poważny nie kupuje zawodnika po jednym, czy dwóch udanych meczach w europejskich pucharach i bardzo dobrych występach w polskiej lidze, która nie jest wyznacznikiem umiejętności piłkarza na dzień dzisiejszy... a przecież działacze Wisły będą za niego śpiewać nie małe pieniądze.
To nie zmienia oczywiście faktu, że Melikson jest świetnym piłkarzem jak na nasze warunki i śmiem twierdzić, że kilku takich zawodników w składzie Wisły odmieniłoby ją diametralnie... ale wiadomo SAM Melikson prochu nie wymyśli w spotkaniach z bardziej renomowanymi przeciwnikami.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 31.08.2011 o godz. 07:57.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując