|
"przytulanie się do dziczy, jaką są kibice"
Nasz osławiony bohater PRLu i IIIRP kontratakuje. Urban dał znać że żyje.
I tym razem ku zaskoczeniu wszystkich nie propaguje chorych umysłowo a kochających inaczej, nie sławi czerwonego betonu i nie atakuje katolików ! Zaskoczenie ogromne. Gówienko, które wydaje mało kto czyta a nakład spada więc trzeba zaistnieć, pokazać się światu - Ja żyję nie umarłem, czytajcie moją gazetkę !
Przyznam,że trochę szkoda mi tego Pana czasami mam nawet takie odczucie, że eutanazja nie jest taka zła jak by ją połączyć z odpowiednimi nazwiskami. Ten Urban to musi być pedał bo w każdym wywiadzie tylko o prawach pedałów i to tak filozoficznie, namiętnie.
Panu redaktorowi Urbanowi życzę szybkiego spotkania z rodzicami.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|