Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4768
Stary 30.08.2011, 23:58
http://www.youtube.com/watch?v=wAnHh...layer_embedded

no jakbyśmy tak grali przeciw APOELowi, Liga Mistrzów była by przy R22. Ale woleliśmy kurczowo trzymać się własnego pola karnego w 11, i atakować sporadycznie jednym Genkovem, więc skończyło się jak skończyło. Sami wystawiliśmy się na pożarcie, tak się nie robi.
Odpowiedz cytując