http://www.youtube.com/watch?v=wAnHh...layer_embedded
no jakbyśmy tak grali przeciw APOELowi, Liga Mistrzów była by przy R22. Ale woleliśmy kurczowo trzymać się własnego pola karnego w 11, i atakować sporadycznie jednym Genkovem, więc skończyło się jak skończyło. Sami wystawiliśmy się na pożarcie, tak się nie robi.