|
KPN zabrakło prawdopodobnie jednego okręgu do połowy. Dramat, nie ma na kogo głosować...
W sumie to paranoja te nasze prawo wyborcze. Z tego, co zrozumiałem, to nie liczy się to, ile podpisów zdążą komitety złożyć do daty granicznej, ale ile zdąży komisja sprawdzić. KNP złożyło wymaganą liczbę podpisów przed północą, ale sprawdzą dopiero na jutro. Czyli przej**ane...
EDIT: W sumie to już sam nie wiem, jak to jest. Jutro będzie info, to się dowiemy.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 30.08.2011 o godz. 23:39.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|