Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4767
Stary 30.08.2011, 22:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że to paranoja jeśli Maaskant miałby zapłacić za to, że udało mu się (przy odrobinie szczęścia) wycisnąć z naszych piłkarzy maksimum w kilku meczach.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia? No to pora przejść na dietę...
Mam nadzieję, że nie zapłaci. Chciałbym również, że klub nadal odważnie i konsekwentnie realizował politykę budowania lepszej Wisły, bo to teraz zdecydowanie najważniejsza sprawa.
Odpowiedz cytując