martin_6 napisał(a):

Ja też, mimo że do tej pory nigdy na PiS nie głosowałem (raz na Kaczora w drugiej turze rok temu), to jestem według niektórych pisiorem
|
Ja nigdy nie głosowałem na Po, Tuska, Komorowskiego a niektórzy mi wmawiają że moim idolem jest Tusk i jestem z PO
