Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13470
Stary 30.08.2011, 22:19
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Ja też, mimo że do tej pory nigdy na PiS nie głosowałem (raz na Kaczora w drugiej turze rok temu), to jestem według niektórych pisiorem
Ja nigdy nie głosowałem na Po, Tuska, Komorowskiego a niektórzy mi wmawiają że moim idolem jest Tusk i jestem z PO