FraMat napisał(a):

|
Szkoda, że niektórym się wydaje, że nalezy stawiac tylko na atak bez zadnych zabezpieczeń
|
Szkoda, że aktualnie stawiamy tylko na obronę całym zespołem, bez żadnego ataku. Tak się niestety nie da wygrywać meczy, bo żeby to robić trzeba jednak strzelać gole.