Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4758
Stary 30.08.2011, 21:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że niektórym się wydaje, że nalezy stawiac tylko na atak bez zadnych zabezpieczeń
Szkoda, że aktualnie stawiamy tylko na obronę całym zespołem, bez żadnego ataku. Tak się niestety nie da wygrywać meczy, bo żeby to robić trzeba jednak strzelać gole.
Odpowiedz cytując