Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 30.08.2011, 20:02
CH,
Jeśli jesteś w zasięgu Wi-fi swojej sieci domowej, ale może to też być sieć w McDonaldzie, na krakowskim rynku, czy na uczelni, to korzystanie jest zupełnie darmowe (tzn. musisz płacić rachunek za internet oczywiście ten "komputerowy" ) jedyna opłata może się pojawić jeśli zgubiłbyś zasięg Wi-Fi wtedy telefon dla podtrzymania połączenia może uruchomić Internet od operatora. Ważne jest też (jeśli to Twoja 1sza przygoda z czymś takim) żeby przed wyłączeniem WiFi pozamykać aplikacje,które z niego korzystają bo wtedy może naliczać.
Reasumując: Internet z WiFi na telefonie działa tak jak na komputerze, strony z dzwonkami, tapetami jeśli same w sobie są bezpłatne to i z telefonu nic nie zapłacisz.
Odpowiedz cytując