czyli nie ma się czego obawiać, 100%? laikiem w tych sprawach jestem a troszkę mnie to dziwi że to takie łatwe i nie trzeba za to płacić. żeby potem się z ręką w nocniku nie obudzić

facebook, gg, youtube - śmiało można wchodzić?
i najważniejsze, czy pobieranie dzwonków / mp3 / zdjęc też jest za friko?