Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1019
Stary 30.08.2011, 19:52
czyli nie ma się czego obawiać, 100%? laikiem w tych sprawach jestem a troszkę mnie to dziwi że to takie łatwe i nie trzeba za to płacić. żeby potem się z ręką w nocniku nie obudzić
facebook, gg, youtube - śmiało można wchodzić?
i najważniejsze, czy pobieranie dzwonków / mp3 / zdjęc też jest za friko?
Powód: gitara, dzięki
Ostatnio edytowane przez CH. : 30.08.2011 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując