Mam wi-fi w fonie i chcę się połaczyć z bezprzewodową siecią w moim domu (LAN)
połączyłem się, tylko pytanie czy to coś kosztuje?
PS: mam 0 groszy na karcie a mimo to internet śmiga na fonie, chyba że przy doładowaniu konta będzie ujemny wynik?

nie ma się czego obawiać? czy to jakieś dodatkowe zapłaty tam gdzie płacę za internet (co miesiąc 50 zł, i z powodu korzystania z tego neta także w fonie będą jakieś dodatkowe koszta do zapłaty, czy ujejmny wynik podczas doładowania konta na kom nigdy się nie łączyłem przez fona z internetem także dla mnie to czarna magia..