Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13464
Stary 30.08.2011, 19:47
Tak odnośnie debat, cytat z było nie było symaptyzującego z PiS Dziennika Polskiego:

Cytat:
Przy tych wszystkich uwarunkowaniach kampania wyborcza PiS sprawia wrażenie, jakby nie była nastawiona na zwycięstwo. Dobitnym przykładem na to jest unikanie debat przez Jarosława Kaczyńskiego. To prawda, że wyzwanie Donalda Tuska było chwytem marketingowym, ale zamiast go wykorzystać na własną korzyść, PiS zaczął grę, która nie jest w stanie przyciągnąć nowych wyborców. Propozycja organizowania debat w siedzibie własnej partii jest czymś „nowatorskim” na skalę światową i nie bardzo zrozumiałym dla ludzi. A przecież nawet w telewizji, którą PiS uważa za nieobiektywna, w debacie na żywo można powiedzieć wszystko. PiS tego unika. A już ostatnie wypowiedzi rzecznika tej partii o chłopach, którzy baranieją po przyjeździe do miasta, odstraszają nie tylko mieszkańców dużych miast, ale i wsi, którzy mogliby dać dodatkowe głosy PiS.
Więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/pl/ak...2,0:pag:1#nav0