Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16347
Stary 30.08.2011, 19:44
Cytat:
Ogłaszam publicznie, że w swoim poście na temat szacunku do kibiców Legii i nieszanowaniu Lechii przez użytkownika 0 22 pochopnie sie wyraziłem o jego braku szacunku do mojego klubu.
Ładna postawa Się chwali
Legionista
Odpowiedz cytując