|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa
Offline
|
|
Cytat:
|
Ogłaszam publicznie, że w swoim poście na temat szacunku do kibiców Legii i nieszanowaniu Lechii przez użytkownika 0 22 pochopnie sie wyraziłem o jego braku szacunku do mojego klubu.
|
Ładna postawa  Się chwali 
|
|