Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51295
Stary 30.08.2011, 19:09
kristos napisał(a):Wyświetl post
Co tam dobry ,bardzo dobry przepięknie pada na murawę ...
Serbowie już tak mają chyba... Nasz nie lepszy niestety jeśli o tym mówimy.
A Radović trochę się ostatnie opanował pod tym względem.

Dobra, koniec z tymi zachwytami

pozdrawiam
Odpowiedz cytując