kristos napisał(a):

|
Co tam dobry ,bardzo dobry przepięknie pada na murawę ...
|
Serbowie już tak mają chyba... Nasz nie lepszy niestety jeśli o tym mówimy.
A Radović trochę się ostatnie opanował pod tym względem.
Dobra, koniec z tymi zachwytami
pozdrawiam