A nie zgodzisz się ze mną?

Oczywiście biorę pod uwagę okres od kiedy wziął się za niego Skorża. Niebo a ziemia. Nie ten Radović co dawniej.
Wirtuozem go nie nazwę, ale na określenie "dobry" w perspektywie naszej TEkstraklasy myślę że zasłużył.
pozdrawiam