Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51293
Stary 30.08.2011, 19:03
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Dożyłem czasu, że Wiślak na forum Wisły uznał Radovica za dobrego piłkarza.

Koniec świata
A nie zgodzisz się ze mną? Oczywiście biorę pod uwagę okres od kiedy wziął się za niego Skorża. Niebo a ziemia. Nie ten Radović co dawniej.

Wirtuozem go nie nazwę, ale na określenie "dobry" w perspektywie naszej TEkstraklasy myślę że zasłużył.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując