Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51289
Stary 30.08.2011, 18:07
milosz napisał(a):Wyświetl post
Siłą Apoelu było zgranie i kwestionowanie tego jest dość zabawne. Najmniejszy staż w jego drużynie mieli zawodnicy roczni, a w Wiśle ...mamy 6 nowych (Jovanović, Nunez, Iliew, Diaz, Lamey /grali z z Apoelem/ i Biton) i są z nami od ...1,5 miesiąca ! Pół roku temu przyszło 5 a zostało 4. No chyba jest różnica.

Teraz żadnej rewolucji nie będzie, ot 3 transfery i stabilizacja.
Dość zabawny to jest brak czytania ze zrozumieniem. Ale po raz kolejny nie chce mi się tłumaczyć, że nie pisałem o tym czy siłą APOLE-u było zgranie czy nie, tylko odnosiłem się do bajki o tym, że grają ze sobą 3-4 lata.

A jeśli chodzi o to co było największą siłą APOEL-u - to było nią to, że praktycznie każdy z ich zawodników był lepszy jeśli chodzi o technikę, wytrzymałość i cechy wolicjonalne od wiślaków. Z naszego składu do APOEL-u załapałby się pewnie Melikson, Sobolewski, Pareiko i może Chavez. Z ich składu - myślę że większość byłaby dla nas wzmocnieniem.

I to jest realna różnica.

A prawdziwy problem jest taki, że na Cypr trafiają gracze tacy jakich widzieliśmy u naszych przeciwników, a do nas tacy "słabsi". Przy podobnych budżetach. Co więcej - gdyby nie Valckx - ta różnica byłaby widoczna jeszcze bardziej, bo przyznać trzeba że on ściąga grajków takich jakich wcześniej nie mieliśmy szans pozyskać.
Ostatnio edytowane przez TeeS : 30.08.2011 o godz. 18:13.
Odpowiedz cytując