TeeS napisał(a):

Ale czy ja pisałem że do Wisły przyszło mniej?
Pisałem że nie należy pisać, że główną siłą APOELu było zgrywanie się przez wiele lat, bo to nieprawda - a tylko wygodna wymówka.
pozdrawiam
|
Siłą Apoelu było zgranie i kwestionowanie tego jest dość zabawne. Najmniejszy staż w jego drużynie mieli zawodnicy roczni, a w Wiśle ...mamy 6 nowych (Jovanović, Nunez, Iliew, Diaz, Lamey /grali z z Apoelem/ i Biton) i są z nami od ...1,5 miesiąca ! Pół roku temu przyszło 5 a zostało 4. No chyba jest różnica.
Teraz żadnej rewolucji nie będzie, ot 3 transfery i stabilizacja.