Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51288
Stary 30.08.2011, 17:54
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Ale czy ja pisałem że do Wisły przyszło mniej?
Pisałem że nie należy pisać, że główną siłą APOELu było zgrywanie się przez wiele lat, bo to nieprawda - a tylko wygodna wymówka.


pozdrawiam
Siłą Apoelu było zgranie i kwestionowanie tego jest dość zabawne. Najmniejszy staż w jego drużynie mieli zawodnicy roczni, a w Wiśle ...mamy 6 nowych (Jovanović, Nunez, Iliew, Diaz, Lamey /grali z z Apoelem/ i Biton) i są z nami od ...1,5 miesiąca ! Pół roku temu przyszło 5 a zostało 4. No chyba jest różnica.

Teraz żadnej rewolucji nie będzie, ot 3 transfery i stabilizacja.
Ostatnio edytowane przez milosz : 30.08.2011 o godz. 17:57.
Odpowiedz cytując