Kiedy będzie coś wiadome o biletach na mecz wyjazdowy z Fulham 3 Listopada

Zarezerwowaliśmy już lot do angli itd. pozostały tylko bilety na mecz. Oczywiscie skwk na maile nie odpisuje bo po co i chyba zadzwonie do fulham zapytać kiedy będą bilety w sprzedaży. Chce kupić bilet jak najwcześniej bo w tamtym roku jak grał city z lechem, manchester się zorientował że duzo polskich kibiców kupiło bilety i juz 3 tygodnie przed meczem odmawiali sprzedaży biletow polakom. Fulham ma mniejszy stadion i realna jest wizja że połowa stadionu będzie polska
