bonawentura napisał(a):

|
Nie jestesmy Realem czy Barceloną, gdzie mogą sobie pozwolić na stabilną kadrę. Musimy stosować wymiennosc w składzie. Teraz na waszym miejscu modliłbym się, by Meliksona opchnęli zimą conajmniej za 2,5 miliona euro, bo wtedy możemy się paradoksalnie wzmocnić.
|
Taaa bo Melikson ma małą zadyszke i już za 2.5 miliona mamy go sprzedać ? LE pokaże ile wart jest Melikson ,Wisła nie jest zdesperowana aby sprzedawać go za śmieszne pieniądze.