Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51286
Stary 30.08.2011, 17:14
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie jestesmy Realem czy Barceloną, gdzie mogą sobie pozwolić na stabilną kadrę. Musimy stosować wymiennosc w składzie. Teraz na waszym miejscu modliłbym się, by Meliksona opchnęli zimą conajmniej za 2,5 miliona euro, bo wtedy możemy się paradoksalnie wzmocnić.
Taaa bo Melikson ma małą zadyszke i już za 2.5 miliona mamy go sprzedać ? LE pokaże ile wart jest Melikson ,Wisła nie jest zdesperowana aby sprzedawać go za śmieszne pieniądze.
Odpowiedz cytując