Drozd napisał(a):

|
Mimo że nikt od niego nie oczekuje debaty tylko raportu co zrobił z tego co obiecywał. Zanim znów zacznie bredzić o cudach.
|
Nie przypominam sobie aby PiS składał jakiś raport z swoich rządów w siedzibie PO
Jaroo1 napisał(a):

|
No bo wiekszosc tych z tej drugiej strony barykady to wlasnie komuchy jebane
|
Zobacz kto jest w PiS, podpowiem, Kryże, Jasiński...