Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13462
Stary 30.08.2011, 16:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mimo że nikt od niego nie oczekuje debaty tylko raportu co zrobił z tego co obiecywał. Zanim znów zacznie bredzić o cudach.
Nie przypominam sobie aby PiS składał jakiś raport z swoich rządów w siedzibie PO

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No bo wiekszosc tych z tej drugiej strony barykady to wlasnie komuchy jebane
Zobacz kto jest w PiS, podpowiem, Kryże, Jasiński...
Ostatnio edytowane przez gosc2332 : 30.08.2011 o godz. 16:51.