Proud napisał(a):

Przez kilka lekcji chodził Mateusz Kowalski ale chyba zrezygnował
|
Andżi Machaczkała sie rozmyśliła, teraz próbują z Vidiciem
Co do Profi Lingua - chodziłem kiedys, ale na angielski. Można polecić ogólnie szkołę, dbają o klienta moim zdaniem.