Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23485
Stary 30.08.2011, 16:20
Proud napisał(a):Wyświetl post
Przez kilka lekcji chodził Mateusz Kowalski ale chyba zrezygnował
Andżi Machaczkała sie rozmyśliła, teraz próbują z Vidiciem

Co do Profi Lingua - chodziłem kiedys, ale na angielski. Można polecić ogólnie szkołę, dbają o klienta moim zdaniem.
Odpowiedz cytując