Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51285
Stary 30.08.2011, 15:33
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie jestesmy Realem czy Barceloną, gdzie mogą sobie pozwolić na stabilną kadrę. Musimy stosować wymiennosc w składzie. Teraz na waszym miejscu modliłbym się, by Meliksona opchnęli zimą conajmniej za 2,5 miliona euro, bo wtedy możemy się paradoksalnie wzmocnić.
Mógłbyś rozwinąć swoją koncepcję?
Bo jak na mój gust, to bredzisz.
Naszym zadaniem jest teraz powoli, systematycznie się wzmacniać i to zawodnikami klasy Meliksona lub lepiej, równocześnie pozbywając się słabych ogniw w postaci Jirsaka, Kowalskiego czy Garguły...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując