FraMat napisał(a):

Bzdura. Policz sobie ilu piłkarzy przyszło do Wisły w dwóch ostatnich okienkach, a ilu przyszło w tym samym czasie do Apoelu.
Jak sam napisałeś: Ktoś puścił plotkę (Weszło), inny nie sprawdził i powtarza - i zrobił się aksjomat
|
Ale czy ja pisałem że do Wisły przyszło mniej?
Pisałem że nie należy pisać, że główną siłą APOELu było zgrywanie się przez wiele lat, bo to nieprawda - a tylko wygodna wymówka.
pozdrawiam