eye63 napisał(a):

|
Niestety ta przebudowa wygląda tak, że co chwilę trzeba będzie wymieniać po 7-8 elementów...
|
Nie jestesmy Realem czy Barceloną, gdzie mogą sobie pozwolić na stabilną kadrę. Musimy stosować wymiennosc w składzie. Teraz na waszym miejscu modliłbym się, by Meliksona opchnęli zimą conajmniej za 2,5 miliona euro, bo wtedy możemy się paradoksalnie wzmocnić.