Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51283
Stary 30.08.2011, 15:31
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Niestety ta przebudowa wygląda tak, że co chwilę trzeba będzie wymieniać po 7-8 elementów...
Nie jestesmy Realem czy Barceloną, gdzie mogą sobie pozwolić na stabilną kadrę. Musimy stosować wymiennosc w składzie. Teraz na waszym miejscu modliłbym się, by Meliksona opchnęli zimą conajmniej za 2,5 miliona euro, bo wtedy możemy się paradoksalnie wzmocnić.
Odpowiedz cytując