Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
5598
30.08.2011, 15:26
Panowie kombinujecie coś z treningiem żeby zawodnik fajnie się rozwinał
Pytam bo jedynie inwestuje w trenerów,nie ustalająć konkretnych planów treningowych.
rendkamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rendkamp
Znajdź inne posty napisane przez rendkamp