TommyTSW napisał(a):

No ciekawy tok rozumowania, za 3 lata połowa składu to emeryci którym bliżej do czterdziestki a z tymi uzdolnionymi Polakami to widać że masz zerowe pojęcie na temat rynku krajowego.
Czasy gdzie dobrzy gracze średniaków ligowych zasilali potentatów już dawno się skończyły, kluby wolą ich trzymać u siebie i sprzedać do takiego Wolfsburga za 2mln e gdzie słuch po nich zaginie niż do innej krajowej drużyny za 600k
|
A mnie się taki tok rozumowania właśnie podoba. Zamiast ściągać kilku przeciętnych, jednego bardzo dobrego. Oczywiście, nie w wieku 3o-kilku lat. I idziemy w jakość, a nie w ilość, bo nas na to nie stać, żeby utrzymywać zgraję przeciętniaków.
Spójrzcie, jaką różnicę zrobił nam jeden Melikson. W zimie ściągnąć dwóch o podobnej lub wyższej klasie, np. na pozycje lewego obrońcy i napastnika i jakość zespołu wzrasta nam w postępie geometrycznym.
Może to jest dłuższa droga, ale na pewno bardziej perspektywiczna, niż zatrudnianie 5-6 średniej jakości graczy na rocznych kontraktach...