Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6779
Stary 30.08.2011, 14:58
Eugen Polanski opuścił zgrupowanie

http://www.90minut.pl/news/166/news1667907.html

hmm, czyli wg. tego co powiedzial wczesniej teraz gosc bedzie kibicowal Niemcom w tym meczu ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 30.08.2011 o godz. 15:50.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując