Co do Boguskiego to raczej zawita w Wiśle na dłużej podobno ma być rezerwowym napastnikiem w razie kontuzji Meliksona Genkowa albo Bitona.Jirsakiem Śląsk interesuje się od dłuższego czasu ale może by poszli na wymianę za Milę ewentualnie Kaźmierczaka.A Kowalskiego najlpeiej wypożyczyć do Podbeskidzia albo do ŁKSu.Co do skautingu w Wiśle to co sie stało z Csaplarem

Na pocieszenie Paulista nie zawita do Cracovii tylko do Bytomia szkoda że nie do Wisły.