Mecz z Legią będzie chyba dla ciebie wyjątkowy z powodu osoby trenera…
Nie mogę się doczekać. Skorża ściągnął mnie do Wisły, bardzo dużo się od niego nauczyłem. Ma podobną mentalność do mnie, jego celem jest rozwijanie się od najmłodszego wieku. To najlepszy trener, z jakim pracowałem w Polsce. Kiedyś poprowadzi waszą reprezentację. Zawsze będę powtarzał, że jestem mu bardzo wdzięczny, bo miał duży udział w sukcesie piłkarza Marcelo.
Po co to powiedziałeś Marcelo?
Nie mów tak do wyznawców siwego boga Kasperczaka
Przecież to HK był Twoim najlepszym trenerem !!!
I nieważne, że roztrwonił przewagę i przegrał MP z Lechem.
PS
pozdrowienia dla trzeźwo myslących a nie mitomanów